Середа, 13 серпня 2008 14:03

Знайдений труп снігової людини (ФОТО)

Троє мисливців за сніговою людиною оголосили, що виявили його труп в лісах штату Джорджія, США. Фотографії і опис істоти представлені на сайті Cryptomundo. Мисливці стверджують, що представлять результати аналізи ДНК своєї знахідки на прес-конференції, яка відбудеться в п"ятницю, 15 серпня в Каліфорнії.

Згідно з даними, представленим в прес-релізі, зріст незвичайної істоти складає близько 2,5 метрів, вагу перевищує 225 кілограмів. Тварина чоловічої статі покрита червонуватою шерстю, але виглядає, швидше, як людина, а не як мавпа. За словами авторів знахідки, істота пересувається на двох задніх лапах (мисливці стверджують, що в день, коли вони виявили труп істоти, місцеві жителі бачили в лісі декілька його живих родичів). Розмір стопи "снігової людини" складає 43 сантиметри. Такий розмір відповідає назві Bigfoot ("Велика нога"), яку іноді вживають як синонім виразу "снігова людина".

Меттью Уїттон (MatthewWhitton) і Рік Дайер (RickDyer), що виявили труп загадкової істоти  на пару володіють сайтом bigfoottracker.com, який присвячений пошукам снігової людини. Колишній офіцер поліції і колишній співробітник виправного закладу організовують експедиції для упіймання "Великої ноги". Представляти журналістам свою знахідку вони будуть разом з Томом Біскарді (TomBiscardi), який написав декілька книг про снігову людину.

За запевненнях Уїттона, Дайера і Біскарді, після прес-конференції труп істоти буде підданий ретельній експертизі, в якій візьмуть участь молекулярний біолог, археолог і палеонтолог. Місце і час проведення аналізів, а також місцезнаходження "снігової людини" не розголошуються. За словами авторів знахідки, він знаходиться в холодильнику в добре захищеному місці. Слід зазначити, для більшої частини території Джорджії характерний субтропічний клімат.

Легенди про існування снігової людини, або єті, відомі ще з часів Стародавньої Греції. У творчості різних народів зустрічаються зображення волохатих людиномавп величезного зросту. До цих пір не було отримано достовірних доказів того, що снігова людина існує насправді.

Зараз ви читаєте новину «Знайдений труп снігової людини (ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода