Жителі кількох повітів китайської провінції Синьцзян останні 2 доби спостерігали в небі загадкові предмети, що світилися та переміщалися з величезною швидкістю.
Перше повідомлення про ці випадки надійшло з міста Куйтуня. У небі помітили круглий об"єкт, який швидко пересувався зі сходу на захід. Через декілька секунд світло зникло.
Майже одночасно бачили політ НЛО над містом Вусу. Свідки розповідають, що дивний предмет мав 4 джерела світла, які постійно оберталися. Він летів на висоті 3-5 км. НЛО спостерігали лише хвилину, а потім воно зникло.
Над Урумчі - столицею Синьцзян-уйгурського автономного району КНР - також бачили НЛО у формі кулі. Фахівці наразі не впевнені, чим насправді були ці об"єкти, повідомляє NEWSru.





















Коментарі