Ексклюзиви
Понеділок, 09 квітня 2007 18:48

Жінки розмножуються швидше й успішніше, ніж чоловіки (ФОТО)

Останні три десятиліття кількість хлопчиків, що народилися в США і Японії, постійно скорочується. Справжні причини цього явища не зрозумілі.

У 2006 році в Японії народилося на 39 хлопчиків менше (на 100 тис. пологів), ніж в 1970-му. У США за той же термін - на 17 хлопчиків менше. При цьому, в обох країнах в цілому зменшується кількість викиднів і народжень мертвих дітей, проте кількість мертвих ненароджених немовлят чоловічої статі збільшується (у Японії в 1970 році статева приналежність померлих в утробі матері дітей була наступною: 50% хлопчиків і 50% дівчаток, нині хлопчики складають 75%, а дівчатка - 25%.

Університет Пітсбурга, який провів це дослідження, припускає, що зменшення кількості хлопчиків частково може бути пояснене дією екологічних чинників. Доведено, наприклад, що у чоловіків, які піддавалися дії певних речовин (наприклад, пестицидів) частіше народжуються дівчатка. На стать дитини також впливають і інші чинники - наприклад, захоплення майбутніх батьків алкоголем або тютюном, дієта матері або дія на неї певних хімікатів. Інформацію про це опублікував журнал Environmental Health Perspectives, повідомляє Washington Profile.
Зараз ви читаєте новину «Жінки розмножуються швидше й успішніше, ніж чоловіки (ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 3663
Голосування Як ставитеся до заміни паперових 1, 2, 5, 10 гривень на металеві?
  • Позитивно. Це світова практика
  • Негативно. Монети незручно носити
  • Потрібно йти до безготівкового розрахунку
  • Байдуже. За ці гроші зараз нічого не купиш
  • Це не першочергова проблема. Схоже на імітацію змін в країні
Переглянути