Середа, 13 лютого 2008 16:55

Виставка у Мадриді: голий Путін і Фідель-зомбі (ФОТО)

Сьогодні у Мадриді відкрилася 27-ма міжнародна виставка-ярмарок сучасного мистецтва ARCO, яка буде працювати до 18 лютого.

295 мистецьких галерей з Іспанії, Бразилії, Франції, Кореї, Італії, Китаю, Бельгії, Австрії, Португалії, Росії та інших країн представлять тут свої твори мистецтва - авангардного, сучасного, експериментального. На виставці будуть представлені картини, скульптури, інсталяції, фотографії, відеомистецтво, графіка, спеціалізована література і друкарські видання.

ARCO щороку збирає любителів сучасного мистецтва. Тематично виставку можна розділити на три частини. General Programme - це предмети мистецтва з різних художніх галерей і салонів. Projects представить предмети сучасного мистецтва, спеціально відібрані для цієї виставки. The Black Box - ексклюзивна виставка аудіо і візуального матеріалу і нових технологій у сфері мультимедіа.В рамках виставки проводиться широка програма заходів і форумів. У перший день роботи виставка відкрита тільки для фахівців, в решту днів - для всіх охочих.

Цього року особлива увага буде приділена сучасному мистецтву Бразилії - саме ця країна є на виставці "спеціальним гостем". Відвідувачів чекають також сольні презентації популярних сучасних художників і перформанси.

Фото Reuters

"Газета по-українськи"

Зараз ви читаєте новину «Виставка у Мадриді: голий Путін і Фідель-зомбі (ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода