вівторок, 20 вересня 2011 10:16

Відмінили фестиваль страв із собачого м'яса в Китаї

Відмінили фестиваль страв із собачого м'яса в Китаї

У східнокитайській провінції Чжецзян відмінили 8-й "Фестиваль собачого м'яса", пише у вівторок китайська англомовна газета "Global Times". Фестиваль у місті Цзіньхуа провінції Чжецзян проводився вже багато років. Вважається, що започаткував цю традицію перший імператор династії Мін (1368-1644) Чжу Юаньчжан.

За легендою, під містом Цзіньхуа генерал Ху Дахау зазнав поразки в битві через гавкання місцевих собак, які попередили ворога про наближення його військ. Розсердившись, Ху Дахау наказав убити всіх собак і через деякий час повторив спробу напасти на ворога. Цього разу він переміг.

Імператор на честь цієї перемоги наказав організувати святкування, на якому подавали виключно собаче м'ясо.

На офіційному рівні - за підтримки уряду провінції - "Фестиваль собачого м'яса" проводився з 2003 року. Жертвами цього "свята" ставали від 5 до 10 тисяч собак, до того ж, як стверджує газета, частково це були не "харчові", а викрадені тварини.

Приводом для скасування свята стала стурбованість місцевого товариства захисту тварин та активність блогерів. Рішення місцевого уряду скасувати свято також мотивовано загрозою для іміджу регіону.

Зараз ви читаєте новину «Відмінили фестиваль страв із собачого м'яса в Китаї». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

18.08.2012 16:13:24хохол46.211.27.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

В Сирии бандюки на деньги пиндосов, режут мирных жителей, а наши бандерлоги радуются. Дебилы!

08.08.2012 11:11:33sv46.211.121.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ну не без того-всяко бывает,но снимать не надо было,так можно пересрать все,как было у Сербов в Сребренице

06.08.2012 12:07:16ADOLF-PUTIN194.44.164.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Грузію від грузин я вже "звільнив".

03.08.2012 13:52:23спостерігач91.222.113.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Москва, Євреї, Зброд (USA), є найбільшими світовими торгівцями Смерті ( Озброєнь).

І для них не вигідно "мир во всём мире".
Тим паче - відсутність Створених ними же "Гарячих Точок".

Сірія, одне з багатьох їх лялькових теаральних Шоу.

маріонетки чорножо.... брехуняри і клятвопорушника Обами "заігралися."

02.08.2012 13:35:34Сухов37.19.138.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Восток - дело тонкое...

02.08.2012 12:21:17аааа213.227.214.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Черномазые - они везде черномазые!!! Дикие обезъяны!!!
А все эти "бунты" идут с подачи америкосов. Они баламутят воду во всём мире...

02.08.2012 12:10:16Днепр85.223.236.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Как это демократично..Что же щеневмерлыкы мовчать:)

02.08.2012 12:13:37Ребе Пісьман46.119.39.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Повстанці розстріляли псів режиму! Що вони зробили не так??? Те саме треба зробити і у нас!

03.08.2012 13:55:00Спостерігач91.222.113.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Перші у списку - Юля, Луценко ,Регіонали, оранжевий непотріб......

02.08.2012 15:33:20микола94.179.181.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Т и жидяра погана. Асад на одинці боретьса з америкосами и происками ізраїля. збройні сили Сирії зможуть захистити народ та знищать всх продажніх та найманців. Слава Асаду!!

02.08.2012 17:55:14хххх176.36.100.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

кольок, ти забув додати: Слава путлєру!

18.08.2012 16:10:46хх46.211.27.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ххх, причем здесь путлэр? Ты дэбил!

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути