понеділок, 17 лютого 2025 21:24

В Україні вдосконалюють систему попередньої оплати за озброєння - Міноборони

В Україні вдосконалюють систему попередньої оплати за озброєння - Міноборони
Попередня оплата за озброєння буде вдосконалена. Фото: Pixabay

Механізм здійснення попередньої оплати за державними контрактами "Агенції оборонних закупівель" вдосконалюється.

Кабінет Міністрів підтримав пропозицію Міноборони. Про це йдеться на сайті військового відомства.

Перший заступник міністра оборони України генерал-лейтенант Іван Гаврилюк пояснив, що це рішення прискорить постачання критично важливого озброєння та військової техніки для ЗСУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У "Резерв+" знову доступна послуга відсрочки після атаки на реєстри

"Минулого року тільки за контрактами Міноборони вітчизняний виробник зброї отримав загалом понад 170 млрд грн, — висловився військовий.

Виробники зброї можуть розраховувати на аванси від АОЗ терміном до 24 місяців.

Директор департаменту політики закупівель Міноборони України Гліб Канєвський наголосив на тому, що удосконалення системи попередніх оплат дозволить швидко платити кошти по укладеним довгостроковим контрактам із українськими виробниками зокрема з переліку "Зброя Перемоги". Наразі це 17 діючих контрактів на постачання далекобійних ракет, мінометів, артилерійських установок, броньованих автомобілів тощо.

У Міноборони назвали найпопулярніші вакансії у застосунку "Резерв+". Охочі приєднатися до Сил оборони України через сервіс рекрутингу найчастіше обирають військові професії за такими напрямами як штаб, БПЛА, IT, транспорт і піхота.

Зараз ви читаєте новину «В Україні вдосконалюють систему попередньої оплати за озброєння - Міноборони». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути