Понеділок, 28 липня 2008 15:56

В Україні народжується все більше дітей

За перше півріччя 2008 року в Україні народилося 235610 немовлят, що майже на 10 тисяч новонароджених більше, ніж за аналогічний період 2007 року.

Про це повідомляє Департамент цивільного стану громадян, посилаючись на оперативні дані органів реєстрації актів цивільного стану Міністерства юстиції.

Статистичні дані першого півріччя поточного року підтверджують тенденцію до поступового збільшення народжуваності, яка триває в Україні уже кілька років поспіль.

Найбільше немовлят з початку року з"явилося на світ у Донецькій області – майже 20,2 тисячі новонароджених, у Дніпропетровській – 17,2 тисячі, у Києві – 15,1 тисяча, в Одеській області – 13,3 тисячі, у Львівській – 13,5 тисяч, у Харківській – 12,5 тисяч, у Криму – 10,4 тисячі та в Луганській області – 10,2 тисячі новонароджених.

Вперше за останні роки у Києві народжуваність перевищила смертність. В столиці за перше півріччя поточного року народилося на 20 немовлят більше, ніж померло людей за цей період.

Найкраща в країні ситуація щодо співвідношення народжуваності до смертності, зокрема, протягом останніх 5 років фіксується в Закарпатті.

Поки що це єдиний регіон в Україні, де таке співвідношення становить 1 до 1 або ж близько до цього. А з третього кварталу минулого року в Закарпатті почали фіксувати перевищення народжуваності над смертністю.

У решті областей України поки що триває тенденція до перевищення смертності над народжуваністю у середньому співвідношенні 1,6 до 1.

Найгірше співвідношення смертності до народжуваності зафіксовано органами юстиції в Донецькій області – 2,1 до 1, Луганській – 2,1 до 1, Чернігівській – 2,6 до 1, Черкаській – 2,1 до 1, Полтавській – 2 до 1.

Загалом, з початку року в Україні померло 391952 громадянина, повідомляє Українська правда.

Зараз ви читаєте новину «В Україні народжується все більше дітей». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 24122
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути
Погода