В Україні у понеділок, 15 червня, очікуються короткочасні дощі, місцями грози.
В окремих районах град та шквали, вдень до 26°. Про це повідомляє Український гідрометцентр у Facebook.
Вітер західний, південно-західний, 7-12 м/с, на сході та південному сході країни вдень в окремих районах град та шквали 15-20 м/с".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В неділю очікуються короткочасні дощі з грозами в Україні - синоптики
"Мінлива хмарність. Короткочасні дощі, місцями грози, лише на півдні та сході країни вночі без опадів", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що температура вночі 9-14°, на узбережжі морів до 17°; вдень у західних, північних, Вінницькій та Черкаській областях 18-23°, на решті території 21-26°.
Синоптики попереджають, що 15 червня вдень у східних, Дніпропетровській, Запорізькій областях та в Криму грози, в окремих районах град та шквали 15-20 м/с. Погодні умови можуть призвести до ускладнення роботи енергетичних, будівельних, комунальних підприємств та руху транспорту.
В Україні 14 червня хмарна погода з проясненнями, а в більшості областей пройдуть короткочасні дощі та місцями грози. Уночі опади прогнозують у східних і західних областях. Удень короткочасні дощі очікуються майже по всій території країни, за винятком південного сходу.




















Коментарі