У Ростовській області РФ розчавили 18 тонн "санкційних" грибів із Польщі.
Про це повідомляє ТСН.
Фуру печериць-нелегалів затримали працівники Россільгоспнагляду у Ростовській області. У вантажівці виявили майже 18 тонн свіжих шампіньйонів з Польщі. Машину вилучили, а гриби розчавили трактором.
Нагадуємо, за півроку в РФ уже знищили 2,5 тис. тонн різноманітних продуктів.
Влітку минулого року Володимир Путін підписав указ про знищення продуктів, що потрапили під російське ембарго. Відтоді в країні показово чавили, спалювали та перетирали на порох заборонені сири, м'ясо, овочі та фрукти.
Незаконні харчі активісти вимагали роздавати бідним, але марно.
×




















Коментарі
2