Ексклюзиви
четвер, 10 березня 2016 12:38

У Росії знищили 18 тонн польських грибів

У Росії знищили 18 тонн польських грибів
Фото: nv.ua

У Ростовській області РФ розчавили 18 тонн "санкційних" грибів із Польщі.

Про це повідомляє ТСН.

Фуру печериць-нелегалів затримали працівники Россільгоспнагляду у Ростовській області. У вантажівці виявили майже 18 тонн свіжих шампіньйонів з Польщі. Машину вилучили, а гриби розчавили трактором.

Нагадуємо, за півроку в РФ уже знищили 2,5 тис. тонн різноманітних продуктів.

Влітку минулого року Володимир Путін підписав указ про знищення продуктів, що потрапили під російське ембарго. Відтоді в країні показово чавили, спалювали та перетирали на порох заборонені сири, м'ясо, овочі та фрукти.

Незаконні харчі активісти вимагали роздавати бідним, але марно.

Зараз ви читаєте новину «У Росії знищили 18 тонн польських грибів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути