Таким чином, за вівторок з води витягнуто 17 тел. 25 з них знаходяться на борту бразильського фрегату "Бозізіу", 16 були цього ж дня доставлені на архіпелаг Фернанду-ді-Норонья за 540 км від узбережжя Бразилії. Тут буде проведено первинне упізнання, після чого останки будуть перевезені в Ресифі, де їхньою ідентифікацією займуться експерти федеральної поліції.
Кардозу розповів, що на даний момент з води витягнуті всі тіла, які були помічені з літаків.
Проте, враховуючи сильні течії, останки могло знести на північ від місця падіння аеробусу А-330, тому сьогодні "район пошуків буде розширений" і частково зайде в зону відповідальності повітряних диспетчерів Дакара (Сенегал), знаходячись при цьому в міжнародних водах, додав військовий.
Пошукова операція, тим часом, ведеться в безперервному режимі. У ній беруть участь більше 800 військових з особового складу флоту і ВПС. Окрім п"яти кораблів ВМС Бразилії, в них задіяний французький фрегат, а з повітря підтримку надають 14 літаків - 12 бразильських і два французьких.
Як повідомив Кардозу, до місця пошуків, віддаленого на 1350 км від узбережжя Бразилії, прямують також французький атомний підводний човен "Емерод" і два французькі дослідницькі судна. Вони повинні підключитися до операції вже сьогодні. До того ж в заданий район повинні прибути 12 і 18 червня два буксири, зафрахтованих французькою стороною.
Багато журналістів ставили питання, які саме частини літака витягуються з води, проте представник ВПС Бразилії підкреслив, що без спеціального експертного аналізу неможливо дати точного висновку.
Раніше в Інтернеті були розміщені фотографії, на яких видно, як рятувальники витягують з води, судячи з усього, вертикальний хвостовий стабілізатор А-330 (великий фрагмент з фірмовим малюнком Air France - трибарвними смужками). На іншому зображенні видно уцілілі двері туалету.
Всього в літаку А-330, що виконував рейс по маршруту Ріо-де-Жанейро-Париж, знаходилося 216 пасажирів з 32 країн і 12 членів екіпажа. Він зазнав катастрофи 1 червня, повідомляє NEWSru.com.
Коментарі