Ексклюзиви
середа, 07 червня 2006 11:34

В Охотське море вилилося 2 тонни дизельного пального

В результаті затоплення судна "Приозерське" в акваторії Охотського моря (Росія) на поверхні води утворилася нафтова пляма площею 400х500 м.

Риболовний траулер-порушник, зупинений російськими морськими прикордонниками поблизу західного узбережжя Камчатки, затонув у вівторок, 6 червня.

За попередньою оцінкою фахівців, з танкера вилилися до 2 тонни дизельного палива. Скільки ДП залишилося в затопленому судні поки не встановлено.

У Амурському управлінні повідомили, що найближчої доби планується виліт вертольота з фахівцями для ліквідації плями біологічними сорбентами, повідомляє Газета.Ru.

Зараз ви читаєте новину «В Охотське море вилилося 2 тонни дизельного пального». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути