вівторок, 05 вересня 2023 11:47

В одній з прифронтових лікарень Донеччини зʼявився сучасний КТ-апарат

Фонд Дениса Парамонова у співпраці з Благодійним фондом молодіжної ініціативи "Надія" та фондом HopeUA передали комп'ютерний томограф одній з прифронтових лікарень Донеччини.

Про це повідомляється на сайті Фонду Дениса Парамонова.

Автор: Фонд Дениса Парамонова
  Апарат КТ працюватиме в одній з прифронтових лікарень
Апарат КТ працюватиме в одній з прифронтових лікарень

КТ вже доставлено до лікарні Донецької області. Тепер це надсучасне обладнання допоможе ставити точні діагнози пацієнтам і в рази підвищить ефективність їх подальшого лікування, полегшить роботу медпрацівникам. З проханням допомогти у наданні сучасного комп'ютерного томографа до меценатських організацій звернувся колектив лікарні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Військовим компенсують до 2 млн гривень за протезування: у Мінсоцполітики розповіли деталі

"Ми розуміємо, що не можемо стояти осторонь проблем, що виникають у лікарнях Донеччини. Під час однієї з поїздок фондів, колектив лікарні попросив придбати комп'ютерний томограф. Завдяки спільним зусиллям вдалось оперативнозадовольнити це прохання медиків і тепер КТ-апарат вже знаходиться там, де він вкрай був потрібен. Сьогодні у місцевих медзакладах дуже багато пацієнтів і лікарі працюють понаднормово. Як можемо намагаємося полегшувати їм роботу. Допомагаємо медзакладам і з інших регіонів країни. На сьогодні Фонд надав різноманітне медоснащення вже понад 75 медзакладам з 10 областей. І ця робота буде тільки нарощуватися", – зазначив Денис Парамонов, засновник однойменного благодійного фонду.

Автор: Фонд Дениса Парамонова
  Благодійники передали сучасні підігрівачі крові та інфузійних розчинів до лікарень, що знаходяться фактично на лінії розмежування
Благодійники передали сучасні підігрівачі крові та інфузійних розчинів до лікарень, що знаходяться фактично на лінії розмежування

Крім цього, у лікарні Донеччини, що знаходяться фактично за три кілометри від лінії фронту, доставлено багато вантажу з іншим медичним обладнанням та розхідними матеріалами.

На сайті Фонду Дениса Парамонова також зазначено, що у цій великій гуманітарній місії взяли участь наступні фонди та організації: Фонд молодіжної ініціативи "Надія", фонд HopeUA, ТОВ "БУДХАУСГРУПП", Центральна збагачувальна фабрика "Мирноградська", товариство "Краснолиманське", "Харвінд", компанія "Медирент", фонд Eltech Trust, а також компанія"Дойч-Фарм".

"Поява в одній з прифронтових лікарень Донеччини апарату КТ – це надзвичайно важливо, оскільки медзаклад на Донеччині знаходиться на самій передовій і одним із перших приймає важкопоранених захисників. Тепер лікарі матимуть більше можливостей, аби надавати нашим військовим критично необхідну першу допомогу, діагностувати складні травми голови, ефективніше лікувати і поранених цивільних громадян", – зазначив амбасадор Благодійного фонду молодіжної ініціативи "Надія", відомий український композитор Євген Хмара.

Зауважимо, лише за останні два місяці до лікарень, що знаходяться фактично на лінії розмежування командою Фонду Дениса Парамонова, Фонду молодіжної ініціативи "Надія" та партнерами доставлено найсучасніше медичне обладнання: апарат МРТ та три апарати КТ, УЗД апарати, два гостроскопи Fuji (Японія) та більше ста медичних моніторів, автомобілі невідкладної допомоги, сучасний колоноскоп та десятки підігрівачів крові. За цей час було відвідано Курахово, Торецьк, Словʼянськ, Краматорськ, Добропілля, Петропавлівка, Павлоград, Дніпро, Херсон, Миколаїв, Харків, Богодухів та інші населені пункти поблизу зони бойових дій.

Автор: Фонд Дениса Парамонова
  Для потреб військових медиків передано колоноскоп
Для потреб військових медиків передано колоноскоп
Автор: Фонд Дениса Парамонова
  Один з апаратів КТ вже встановлений у Краматорську
Один з апаратів КТ вже встановлений у Краматорську
Медики ПДМШ продовжують нести службу на найгарячіших ділянках фронту. Евакуюють поранених, стабілізують їх стан, перевозять до лікарень у тилових містах України. Зокрема, у Слов'янськ та Краматорськ на Донеччині.
Після початку Великої війни, медики ПДМШ активно працювали на Київщині та Житомирщині, а вже в травні зосередилися на Донбасі й південному напрямку. З цього моменту почали вести статистику. Вона вражає: за кілька місяців лікарі врятували понад 5 тис. важкопоранених. Нині медики–добровольці працюють на Донеччині – у містах Слов'янськ, Часів Яр, Бахмут, Лиман.

Кореспонденти Gazeta.ua побували на базі ПДМШ, поспілкувалися з медиками-добровольцями і дізналися, як вони рятують людей.

Зараз ви читаєте новину «В одній з прифронтових лікарень Донеччини зʼявився сучасний КТ-апарат». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути