Ексклюзиви
пʼятниця, 29 січня 2010 08:41

В Одесі таксист втопив свою знайому у ванні

В Одесі таксист втопив свою знайому у ванні

В Одесі затримали таксиста з Миколаєва, який убив свою знайому одеситку з метою пограбування, щоб сплатити за ремонт автомобіля.

Тіло 42-річної жінки виявили в її квартирі у Київському районі Одеси. За висновками судово-медичної експертизи, жінку втопили у ванні. З квартири зникли гроші та цінні речі, в тому числі технічна апаратура.

Правоохоронці запідозрили у скоєнні злочину 45-річного приятеля вбитої, який тимчасово мешкав у місті та заробляв гроші на власному автомобілі "ВАЗ". Під час візиту міліціонерів чоловік намагався втекти, що тільки підсилило підозри до нього.

Затриманий зізнався у скоєному. За його словами, він не знав наперед, скільки грошей знайде у знайомій. Мотивом для вбивства він назвав відсутність грошей на ремонт автомобіля, пошкодженого в ДТП. Після вбивства він знайшов в квартирі 5 тисяч доларів та забрав фотоапарати, відеоплеєр, телефон і чоловічу куртку.

Щодо чоловіка порушено кримінальну справу за статтею "вбивство". Наразі слідчі органи встановлюють причетність підозрюваного до інших аналогічних злочинів.

За матеріалом Репортер

Зараз ви читаєте новину «В Одесі таксист втопив свою знайому у ванні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

01.02.2011 21:04:00УКР12395.135.112.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
завдання УКРАЇНЦІВ: вигнати сміття з владних кабінетів !!!
17.01.2011 21:16:34вова95.134.203.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
14. - не всем же быть таким тупыми ублюдками как бандерлоги.
17.01.2011 19:32:03Литвин - сучий син!77.123.26.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А Литвин - хитрий лис та сучий син! Він в аналів скраколиз - сучий син та хитрий лис!
17.01.2011 17:59:01 Ведьма178.150.58.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
12. protest (Київ) 17.01.2011 | 17:49 --- Вы самое главное забыли написать \"войти в Раду\" и получить депутатскую неприкосновенность! Видимо, правоохранительные органы на пятки наступают. Все на выборы отмазывать очередную свору оранжевых от уголовных дел \" по политическому признаку\"!
17.01.2011 17:49:43protest93.73.165.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
\"Є нестримне бажання провести вибори найближчим часом, аби ряд політиків отримали можливість зайти, із зрозумілих причин, у парламент\", - підкреслив спікер. Литвин, ти -- ганебна повія сучасності! Об\'єднуйся з морозом і прямуй нах... А ряд політиків дійсно хоче зайти в парламент, щоб викинути непотріб, яка разом з тобою гнобить Україну.
17.01.2011 17:49:36Володя Литвин95.134.203.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Цыгано-бандерложская татарва,в Раду не пройдет. (В. Литвин)
17.01.2011 17:45:27сивий95.132.37.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
на козлину пику дивитися гидко.Про що він думає-- коли УКРАЇНУ здає+ продає кому вигодно --тільки не для свого народа.Ну і урод -- таких за яйца вішать надо, і нехай вісить доки все не відсохне
17.01.2011 17:44:54вове с каждым днем все лучше и лучше (львов)71.236.12.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ОЙ ПРОСТИТЕ, ЧТО ТО Я ВЯКНУЛ НЕ В ПОПАД, КУРНУЛ ЛИШНЕГО. А ТАК Я ПРОСТО ДУРАЧЕК, НЕ НАДО ОБРАЩАТЬ ВНИМАНИЕ.
17.01.2011 17:42:39Тролль91.124.97.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Так вот для чего отменили все антикоррупционные законы!
17.01.2011 17:38:27вове с каждым днем все лучше и лучше95.134.203.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Вижу,вижу,дела идут в гору.ХОРОШО!!!! Уж если Володимир Литвин взял под козырек на фото,то скоро настанет светлое будущее,где нет места бандерлоговской своре и мормонам-наркоманам из БЮТ.
Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути