субота, 26 березня 2016 15:47

В Одесі безхатченки заживо закопали на будівництві жінку

В Одесі безхатченки заживо закопали на будівництві жінку
Фото: http://www.od.npu.gov.ua

В Одесі двоє чоловіків без певного місця проживання, які вчинили умисне вбивство 37-річної жінки та намагалися заховати тіло вбитої на занедбаному будівництві.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГУ Нацполіціі в Одеській області.

В ході слідчо-оперативних заходів правоохоронці викрили 28- і 33-річного безхатченків, які скоїли вбивство.

"В ході встановлення всіх обставин даного злочину з'ясувалося, що потерпіла, двоє затриманих та декілька невстановлених слідством чоловіків, знаходились в приміщенні покинутої будівлі аварійного стану, що розташована в парку "Преображенському", де всі разом розпивали спиртні напої. Між групою чоловіків і жінкою виникла сварка, в ході якої 28-річний бездомний завдав удар лопатою жінці в область голови", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що від отриманої травми потерпіла впала на землю і знепритомніла. У цей час чоловіки почали наносити удари руками і ногами по різних частинах тіла жінки, на які потерпіла вже не реагувала. Вирішивши, що вона померла, бездомні перенесли потерпілу в сусідню будівлю, кинули її в вириту будівельниками яму, яку почали по черзі засипати землею.

В цей час жінка прийшла до тями і намагалася піднятися. Чоловіки, з метою доведення свого наміру до кінця, почали знову бити потерпілу ногами і палицями. Від отриманих травм вона втратила свідомість, і зловмисники засипали її землею.

На наступний день правопорушники вирішили переховати тіло потерпілої в іншому місці, але були затримані працівниками поліції.

Згідно з висновком судово-медичної експертизи, жінка померла в результаті механічної асфіксії.

За даним фактом розпочато провадження у п.12 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічне ув'язнення.

Двоє затриманих зізналися у скоєнні вбивства і знаходяться в ізоляторі тимчасового тримання.

Нагадаємо, нещодавно на Черкащині чоловік намагався спалити свого знайомого в лісі.

Зараз ви читаєте новину «В Одесі безхатченки заживо закопали на будівництві жінку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути