У Горлівці, окупованій бойовиками "ДНР", до свята 9 травня вирядили дітей дошкільного віку в форму "Беркута". Про це повідомляє місцевий сайт Gorlovka.ua.
На базі дитячого садка № 91 "Орлятко" пройшла військово-патріотична гра "Сила, слава, честь!", приурочена до 70-річчя перемоги у Другій світовій війні.
За підсумками гри дітям запропонували солдатську кашу, нагородили почесними медалями та дипломами. При цьому, самі вихователі були одягнені у військову форму, а на "свято" запросили місцевих терористів.
×




















Коментарі
2