Ексклюзиви
Субота, 12 січня 2008 19:21

В автокатастрофі загинув відомий телерадіоведучий

В автокатастрофі загинув відомий телерадіоведучий

Відомий телерадіоведучийГенадій Бачинський загинув в суботу в автокатастрофі.

"Генадій загинув в результаті аварії на Щелковськом шосе. Генадій сам знаходився за кермом автомобіля", - повідомили "Інтерфакс" на радіостанції "Маяк", де працював журналіст.

Разом з тим, там поки не змогли розповісти про подробиці аварії. "Інтерфакс" поки не має в своєму розпорядженні інформації від правоохоронних органів з приводу цієї події.

В кінці квітня Генадій Бачинський отримав премію "Радіоманія-2007" в номінації "Краще ранкове шоу". Його творчість давно вийшла за рамки радіоефіру. Крім ранкових радіопередач, він також встигав вести телепроекти і зніматися в кіно.

На "Маяку" він пропрацював біля півроку. У Генадія Бачинського залишилися вдова і двоє дітей.

Генадій Никольовіч Бачинський (народився 1 вересня 1971, Ярове, Алтайський край - загинув 12 січня 2008) - відомий радіо- і телеведучий.

Закінчив Санкт-Петербурзький державний електротехнічний університет, факультет автоматики і обчислювальної техніки. З червня 1992 по 1994 рр. працював на радіо "Поліс". З 1995 по 2001 рр. працював на радіо "Модерн". З вересня по грудень 2001 працював на "Російському радіо".

З 18 лютого 2002 року по 29 червня 2007 року разом з Сергієм Стіллавіним вів "Уранішнє шоу" на радіо "Максимум".

З липня 2007 року по січень 2008 року разом з Сергієм Стілавіним вів ранковий ефір на радіо "Маяк". З жовтня 2007 року працював на телешоу "Стінка на стінку", повідомляє NEWSru.com.

Зараз ви читаєте новину «В автокатастрофі загинув відомий телерадіоведучий». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі