Субота, 09 серпня 2008 16:45

В американському штаті Джорджія шукають російські танки

Деякі жителі штату Джорджія були налякані повідомленнями про вхід російських військ на територію Грузії. Так, на сайті Yahoo! Answers з"явився питання від стурбованого користувача під псевдонімом Jessica B.

"Я живу в Джорджії і не бачу ніде росіян. Не чутно ні звуку, але говорять, що вони ввели танки. Мені варто турбуватися?" - написав користувач на Yahoo! Answers. Менш ніж за добу їй відповіли півтори сотні чоловік.

Одні користувачі пояснюють їй, що назви штату Джорджія і республіки Грузія англійською пишуться однаково, інші ставлять під сумнів її інтелектуальні здібності. Не всі відповідають на питання серйозно. "Росіяни уміють ховатися як ніндзя. Можливо, вони у вас на кухні. Здайтеся, і вони вас пощадять", - відповів користувач lowflyingmule.

Достовірність акаунта користувача ставлять під сумнів, оскільки це її перше питання після реєстрації. Проте, багато з тих, які відповіли їй сприйняли його серйозно. Питання Jessica B викликало хвилю пародій і наслідувань в американських блогах і соціальних мережах, повідомляє Лента.Ру

Зараз ви читаєте новину «В американському штаті Джорджія шукають російські танки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода