Ексклюзиви
Четвер, 04 вересня 2008 15:05

"УНІАН" починає новий Інтернет-проект "Новини ЄС"

Інформаційне агентство УНІАН розпочинає новий сезон відкриттям нового інформаційного продукту – Інтернет-сторінки "УНІАН – Новини ЄС". Цей продукт є логічним продовженням розпочатої агентством з 1 січня 2007 року роботи з висвітлення європейських новин, що стало можливим завдяки створенню корпункту в Брюсселі.

"Ми намагаємося, з одного боку, дати можливість громадянам України якомога більше дізнатися про те, чим живе сьогодні Європейський Союз, до якого прагне долучитися і наша країна, а з іншого боку, - крокувати в ногу з часом, подаючи інформацію в тій формі, в якій вона краще сприймається, а саме – через спеціальний сайт", - заявив генеральний директор ІА УНІАН Олег НАЛИВАЙКО.

"Ми вже сьогодні відчуваємо себе в ЄС, оскільки за останні півтора роки УНІАН, без перебільшення, став лідером серед українських ЗМІ з постачання інформації на європейську тематику, і тепер хочемо поділитися цим відчуттям з усіма нашими співвітчизниками, як в Україні, так і в світі", - додав він.

" Розраховуємо на те, що наші "європейські" новини допоможуть громадянам України краще відчути пульс життя країн Європи, а, відтак, швидше інтегруватись до сучасного світу. Ця інтеграція неможлива без розуміння того, що таке європейські стандарти, цінності, а разом з тим, і проблеми сучасної Європи. Наша оперативна та об"єктивна інформація, переконані, сприятиме цьому", - каже головний редактор УНІАН Олександр Харченко.

Сайт "УНІАН – Новини ЄС" публікуватиме у відкритому доступі новини, що стосуються відносин між Україною та Євросоюзом, а також новини з життя ЄС на різноманітну тематику: внутрішня та зовнішня політика, сільське господарство, металургія, енергетика, транспорт, телекомунікації, макроекономічна статистика тощо. Новини публікуватимуться із затримкою на 30 хвилин порівняно з основною стрічкою новин, яка розповсюджується за передплатою. Ексклюзивні новини поки публікуватимуться у скороченому вигляді, але їхня повна версія буде доступна за передплатою.

Крім того, на сайті розміщуватимуться анонси основних подій ЄС, фотоновини та статті, що стосуються відносин України з НАТО, а також новини Ради Європи, яка опікується захистом прав людини в 47 країнах-членах, в тому числі, в Україні.

Розпочинаючи роботу над сайтом "УНІАН – Новини ЄС" агентство, водночас, припиняє випуск тижневиків "Новини ЄС" та "Анонс ЄС". Редактором сайту "УНІАН – Новини ЄС" призначено кореспондента агентства в Брюсселі Сергія Воропаєва. Мова сайту - українська.

Адреса сайту "УНІАН – Новини ЄС" – http://eunews.unian.net. Потрапити на сторінку сайту можна буде і з основного сайту УНІАН http://unian.net, вибравши в меню рубрику "Спецпроекти: Новини ЄС".

Довідка: УНІАН – одне з провідних інформаційних агентств України, яке працює на інформаційному ринку з 1993 року. Входить до холдингу "Главред-медіа". 1 січня 2007 року УНІАН відкрив перший закордонний корпункт у Брюсселі.

Зараз ви читаєте новину «"УНІАН" починає новий Інтернет-проект "Новини ЄС"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 57178
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути