Ексклюзиви
пʼятниця, 20 червня 2025 14:22

Україна провела новий обмін полоненими
24

Сьогодні провели черговий обмін полоненими.

Більшість визволених воїнів провели в неволі понад два роки, передає президент Володимир Зеленський.

Серед звільнених є оборонці Маріуполя, Донеччини, Луганщини, Запоріжжя, Херсонщини, Харківщини та Чернігівщини. Це бійці Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби.

Сьогодні прийшов обмін полоненими
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official
Сьогодні прийшов обмін полоненими
Сьогодні прийшов обмін полоненими
Сьогодні прийшов обмін полоненими
Сьогодні прийшов обмін полоненими

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Наші люди повертаються додому з російського полону" - відбувся черговий обмін

Глава держави подякував усім, хто причетний до організації обміну, та наголосив на необхідності продовжувати цю роботу до моменту, коли буде повернуто всіх українців, утримуваних у полоні.

"Працюємо, щоб обміни продовжувались і надалі, доки не повернемо всіх. Слава Україні!" - заявив Зеленський.

Україні вдалося повернути ще 1200 тіл, які за твердженням російської сторони належать українським громадянам, в тому числі військовослужбовцям.

Найближчим часом слідчими правоохоронних органів спільно з експертними установами МВС будуть здійснені всі необхідні експертизи та проведена ідентифікація репатрійованих тіл.

Зараз ви читаєте новину «Україна провела новий обмін полоненими». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути