Ексклюзиви
Субота, 24 травня 2008 14:16

У Росії відкрили пам"ятник "човнику"

Презентація пам"ятника "човнику" відбулася в суботу в Благовещенське у будівлі "Амурського ярмарку".

Відкриття пам"ятника підприємцеві 90-х років, стилізованого під "човника", пройшло в рамках Амурського форуму підприємців. Монумент зображає чоловіка, в одній руці він тримає величезний баул, а іншою рукою притримує велику коробку, яку несе на плечі.

Пам"ятник виконаний з бронзи і важить близько двох тонн. Товщина металу в середньому близько чотирьох сантиметрів. На поясі у "човника" традиційна сумка-гаманець, в яку городяни і гості Благовєщенська можуть кидати монети, щоб знайти успіх у бізнесі і багатство. Автором пам"ятника став скульптор Валерій Разгоняєв.

Бронзовий "човник" став збірним чином амурських підприємців 90-х років ХХ століття.

"Це наш амурський підприємець 90-х років. Багато фірм, що сьогодні міцно стоять на ногах, колись були створені колишніми "човниками", які заробляли на тому, що їздили в прикордонні міста Китаю, купували товар, який потім везли до Росії і перепродували", - сказав голова союзу підприємців Благовєщенська Анатолій Телюк, повідомляє РИА "Новости".

Зараз ви читаєте новину «У Росії відкрили пам"ятник "човнику"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода