Ексклюзиви
Середа, 30 липня 2008 08:43

У Південній Осетії заявляють про прагнення стати частиною Росії

Президент Південної Осетії Едуард Кокойти знову підтвердив прагнення невизнаної республіки бути у складі Росії.

Президент заявив, що це відповідальність осетин перед Росією, яку потрібно виконати з честю. "Нас б"ють саме для того, щоб ослабити позиції Росії", - сказав Кокойти у вівторок, 29 липня, на прес-конференції у Владикавказі.

Кокойти також звернув увагу на те, що за останніх час у Південної Осетії особливо зміцнилися зв"язки з північнокавказькими республіками РФ.

"Подивіться, скільки за останній час представників цих республік відвідали Південну Осетію і Абхазію, і скільки до нас поступає дзвінків, як тільки у нас ускладнюється ситуація. Наші брати тоді готові висунути загони добровольців", - відзначив він.

При цьому лідер Південної Осетії відмітив, що у разі виникнення критичної ситуації республіка розраховуватиме перш за все на свої сили.

Ситуація в зоні грузино-південноосетинського конфлікту залишається дуже напруженою. Обидві сторони постійно звинувачують одна одну в нагнітанні обстановки. Із зони конфлікту постійно приходять повідомлення про перестрілки і вибухи.

Нагадаємо, невизнана республіка Південна Осетія заявила про бажання вийти зі складу Грузії. Пропозицію осетинських властей підтримали депутати російської Держдуми, які запропонували президентові і уряду РФ розглянути питання про доцільність визнання незалежності Південної Осетії і Абхазії, повідомляє Кореспондент.net.

Зараз ви читаєте новину «У Південній Осетії заявляють про прагнення стати частиною Росії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода