Понеділок, 14 квітня 2008 10:37

У Естонії знову сплюндрували пам"ятник радянським воїнам

У Естонії знову сплюндрували пам"ятник радянським воїнам, загиблим у Другій світовій війні. Акт вандалізму був виявлений групою російських співвітчизників, які упорядковували могили в Тартумаа в Кюлітсі. За повідомленням групи, в ході робіт був виявлений зруйнований пам"ятник.

Біля пам"ятника виявлені розбиті пляшки і сміття, на самому пам"ятнику коричневі плями невідомого походження. Імовірно, біля пам"ятника була гульня з розпиванням алкоголю.

Член координаційної ради співвітчизників Геннадій Сухов упевнений, що відбувся навмисний акт вандалізму. За його словами, біля пам"ятника були також знайдені дві розбиті плитки. Члени групи російських співвітчизників відмили плями на пам"ятнику, прибрали скло і сміття.

Сухов сказав, що організація має намір звернутися в консульський відділ посольства РФ в Естонії з приводу цього інциденту. "Всього були приведені в порядок 50-60 могил в різних куточках Естонії, в заході брало участь близько 100 чоловік", - сказав Сухов, передає Postimees.

Зараз ви читаєте новину «У Естонії знову сплюндрували пам"ятник радянським воїнам». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода