Пʼятниця, 16 травня 2008 14:11

У Білорусі 140 студентів не пройшли тест на "профпридатність"

У Білорусі не пройшли професійно-психологічну співбесіду, яка була введена в нинішньому році для майбутніх дипломатів, юристів, митників і журналістів, 140 абітурієнтів з 14 тисяч 132 осіб. Вони не одержали бажаної рекомендації через власну безграмотність, некомпетентність та безініціативність. Про це заявила консультант відділу вищої освіти Міносвіти Білорусі Марія Карпенко.

М.Карпенко повідомила, що всього від абітурієнтів прийняті 15 тисяч 364 заяви, тому що деякі громадяни виявили бажання пройти співбесіду з декількох спеціальностей. Жоден з "нерекомендованих" не звертався за роз"ясненням причин відмови до Міносвіти Білорусі або приймальної комісії ВНЗ.

"Та і як можна звернутися зі скаргою, якщо в протоколі, наприклад, однієї зі співбесід майбутній журналіст відповів, що він знає лише газету "З рук у руки", - прокоментувала ситуацію М.Карпенко. Проте, за її словами, проведене випробування показало, що більшість абітурієнтів дійсно усвідомлено обирають майбутню професію, повідомляє Ліга.

Зараз ви читаєте новину «У Білорусі 140 студентів не пройшли тест на "профпридатність"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода