Неділя, 03 січня 2016 21:17

Швеція закриває свій кордон із Данією через біженців

Швеція закриває свій кордон із Данією через біженців

Стокгольм повертає режим прикордонного контролю, цим влада Швеції сподівається зупинити потік біженців. Про це повідомляє Deutsche Welle.

З 4 січня при в'їзді на міст-тунель через протоку Ересунн, що з'єднує Швецію і Данію, буде введений режим прикордонного контролю

Таким чином Швеція сподівається зупинити потік нелегальних мігрантів, що в'їжджають в країну. У всіх пасажирів поїздів, автобусів і поромів, які перетинають протоку, будуть перевіряти паспорти і візи, незважаючи на Шенгенську угоду.

Стокгольм раптово закрив кордон, прийнявши до 2015 року більше 160 тисяч біженців, в основному з Сирії, Іраку та Афганістану.

Таким чином, Швеція з її десятьма мільйонами жителів виявилася на першому місці серед країн Євросоюзу за кількістю прийнятих біженців на душу населення.

Згідно зі статистикою, різні транспортні засоби щодня перетинають Ересуннський міст 75 тисяч разів.

Затримки у зв'язку з прикордонним контролем обійдуться в 175 тисяч євро, підрахували фахівці Ересуннського інституту.

Крім того, нові заходи, що обмежують в'їзд до Швеції, привели до припинення прямого залізничного сполучення між центральним вокзалом Копенгагена та шведською територією.

Нагадаємо, в ООН повідомили, скільки біженців прибуло в Європу за рік.

Зараз ви читаєте новину «Швеція закриває свій кордон із Данією через біженців». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода