Адміністрація Джорджа Буша закликала Росію припинити постачання російської зброї до Ірану.
"Російський уряд повинен припинити постачати зброю Ірану", - заявив заступник держсекретаря США з політичних питань Ніколас Бернс.
Виступаючи в ефірі телекомпанії Бі-бі-сі, Бернс закликав також владу Китаю "припинити інвестувати в Іран" і повідомив, що КНР сьогодні "є головним торговим партнером Ірану".
При цьому заступник держсекретаря зазначив, що Росія і Китай не можуть критикувати США за введення односторонніх санкцій проти Ірану, оскільки вони самі проводять власну вигідну їм політику до цієї країни.
"Цим країнам дуже важко стверджувати, що ми (США) переслідуємо свої власні інтереси, оскільки вони проводять власну політику на військовому напрямі, допомагаючи уряду Ірану та підтримуючи зміцнення його збройних сил", - заявив Бернс, передає РІА "Новини".
Коментарі