Вівторок, 08 липня 2008 15:17

Сталін лідирує в рейтингу "Великих росіян"

Проект "Ім"я Росії. Історичний вибір-2008", організований телеканалом "Росія", Інститутом російської історії РАН і фондом "Громадська думка", загрожує завершитися скандалом.

Перше і третє місця в інтернет-голосуванні на сайті namesofrussia.ru поки займають Йосип Сталін і Володимир Ленін, що отримали відповідно 156 тисяч і 90 тисяч голосів.

На другому місці - Володимир Висоцький з 128 тисячами голосів.

Всього на другому етапі проекту до даного моменту подано близько 1,3 млн голосів.

На першому етапі, що проходив з 8 травня по 12 червня 2008 року, представники Інтернет-співтовариства визначили 50 кандидатів з 500, відібраних Інститутом російської історії РАН, передає ВВС.

Серед них - 15 глав держави, стільки ж письменників і діячів мистецтва, 7 полководців, 6 учених, 5 політичних, суспільних і релігійних діячів, а також космонавт Юрія Гагарін, футболіст Лев Яшин і легендарний персонаж Ілля Муромець.

Загальне число історичних фігур склало 51, оскільки Кузьму Мініна і Дмитра Пожарського зарахували за одну особу, повідомляє КП в Україні.

Зараз ви читаєте новину «Сталін лідирує в рейтингу "Великих росіян"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода