пʼятниця, 16 жовтня 2009 13:19

Помер поет і автор всім відомих пісень Боков

Помер поет і автор всім відомих пісень Боков

16 жовтня у Москві на 96-му році життя помер поет, автор текстів всенародно улюблених пісень "На побывку едет молодой моряк" і "Оренбуржский пуховый платок" Віктор Боков.

Віктор Боков народився 6 (19) вересня 1914 року в селі Язвіци Володимирської області. Вчився в Загорському педагогічному технікумі, працював токарем і зоотехніком, потім поступив в Літературний інститут ім. Горького в Москві.

На другий рік Великої вітчизняної війни був прикликаний в армію, а звідти за "розмови" був відправлений до табору і звільнився тільки в 1947 році.
Перший вірш Віктор Боков опублікував в 1930 році в загорській газеті "Вперед". З тих пір він видав більше десяти віршованих збірок і антологію "Російська частушка".

На батьківщині Бокова, в селі Язвіци, створений музей поета, а в Сергієво-Посадському районі Московської області, до якого Язвіци відносяться згідно з нинішнім адміністративним поділом, проходить щорічний фестиваль "Боковська осінь".

Крім того, в місті Пєрєсвєт раз на два роки влаштовується фестиваль пісень на вірші Бокова "Любовь моя, Россия".

РІА "Новости"

Зараз ви читаєте новину «Помер поет і автор всім відомих пісень Боков». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути