Вівторок, 12 серпня 2008 18:06

Шість принципів вирішення конфліктів в Грузії

Шість принципів вирішення конфліктів в Грузії
На початку прес-конференції президент Росії Дмитро Медведєв заявив, що зустріч з президентом Франції Ніколя Саркозі проходила в умовах новий статус-кво.

Медведєв і Саркозі повідомили, що підтримують "наступні принципи врегулювання конфліктів і закликають відповідні сторони підписатися під цими принципами. Їх шість".

"Перший - не удаватися до використання сили. Другий - остаточно припинити всі військові дії. Третій - вільний доступ до гуманітарної допомоги. Четвертий - озброєні сили Грузії повертаються в місця їх постійної дислокації. П"ятий - озброєні сили Росії виводяться на лінію, передуючу початку бойових дій. Шостий (принцип) - початок міжнародного обговорення про питання майбутнього статусу Південної Осетії і Абхазії і шляхів забезпечення їх міцної безпеки", - перерахував Медведєв.

"Шлях до нормалізації обстановки буде відкритий, якщо Грузія виконає всі вимоги", - сказав президент.

Саркозі заявив, що перед зустріччю з Ведмедєвим він спілкувався з канцлером Німеччини Ангелою Меркель, яка повністю розділяє його думки з питання Південної Осетії.

Президент Ніколя Саркозі повідомив, що тепер він з головою МЗС Франції Бернаром Кушнером полетить в Тбілісі, де також зустрінеться з президентом України Ющенком і президентом Польщі Лехом Качинським, повідомляє "Газета.Ru".

Зараз ви читаєте новину «Шість принципів вирішення конфліктів в Грузії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода