Нині 1233 військовослужбовці з Білої Церкви та району, які демобілізовані чи продовжують воювати у АТО, чекають на вирішення бюрократичних колізій, що заважають їм отримати заслужені земельні ділянки. Чимало з них безуспішно стоять у черзі за землею вже понад сім місяців. Втрутитися у це питання задля його більш оперативного вирішення довелося керівництву київської обласної влади.
"Чимало учасників АТО нарікають на занадто забюрократизовану процедуру отримання ділянки. Їм доводиться зіштовхуватися з багатьма формальностями та умовностями, які виникають у відповідному земельному органі. Для вирішення такого роду питань на обласному рівні разом з колишніми бійцями АТО та представниками громадськості в КОДА сформували компетентну команду, яка допомагає військовим з Донбасу отримати те, що їм належить. Ми докладемо усіх зусиль, щоб 1233 воїни з Білоцерківщини, які захищають наш суверенітет на Донбасі, в найближчому часі в обов'язковому порядку отримали свої земельні ділянки", - зазначив голова Київської обласної державної адміністрації Володимир Шандра.
Станом на середину серпня близько 3,5 тисяч бійцям АТО з Київщини вручено акти про право власності на землю. Усього ж заяви на отримання ділянок у регіоні подало майже 4, 4 тис. учасників АТО. Тобто ще тисяча заяв знаходяться на етапі опрацювання.
"Нам необхідно простежити, щоб земельні ділянки були виділені для всіх демобілізованих – як перших хвиль, так і останніх. Тому принципово важливими є грамотні рішення щодо розподілу земельного ресурсу, який є для цих потреб у області", - додав Володимир Шандра.
Земля, яку виділяють для бійців АТО, розрахована переважно для ведення садівництва, особистого селянського господарства, будівництва та обслуговування житлового будинку.
Коментарі