понеділок, 13 травня 2024 09:03

Розвідка опублікувала список росіян, які завдають ударів по Україні крилатими ракетами

Розвідка опублікувала список росіян, які завдають ударів по Україні крилатими ракетами
ГУР продовжує встановлювати воєнних злочинців РФ. Фото: armyinform.com.ua

Оперативники та аналітики Головного управління розвідки Міністерства оборони України продовжують встановлювати та публікувати особисті дані воєнних злочинців РФ.

Зокрема, ідентифіковано особовий склад управління та командування підрозділів 22-ї важкої бомбардувальної авіаційної дивізії командування дальньої авіації ВПС РФ. Вони причетні до ракетних ударів по цивільній інфраструктурі України. Про це повідомляє пресслужба ГУР.

Йдеться про військовослужбовців частини 06987, що базується на аеродромі "Енгельс" в Саратовській області РФ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ГУР вночі вдарило по трьох важливих об'єктах в РФ - джерела

"Розвідники визначили, хто обстрілює Україну крилатими ракетами. До складу 22 ВБАД входять 121-й та 52-й важкі бомбардувальні авіаційні полки: 121 ВБАП – в/ч 85927, аеродром базування "Енгельс" Саратовської області, стратегічні бомбардувальники Ту-95МС та Ту-160. А також 52 ВБАП – в/ч 33310, аеродром базування "Шайковка" Калузької області, дальні бомбардувальники Ту-22М3", - йдеться у повідомленні.

Встановлено також особовий склад дивізії, безпосередньо причетний до планування, організації та здійснення обстрілів території України крилатими ракетами повітряного базування Х-22/Х-32 (Ту-22М3) та Х-101/Х-555/Х-55 (Ту-95МС/Ту-160).

"Саме ці льотчики є відповідальними за численні жертви і руйнування в Україні внаслідок злочинного ракетного терору, який вони проводять з території РФ. Нагадуємо, що за кожен здійснений проти України воєнний злочин буде справедлива відплата", - наголошують в ГУР.

Список воєнних злочинців РФ можна переглянути за посиланням.

Оперативники та аналітики Головного управління розвідки Міністерства оборони також ідентифікували 36 російських військових, які завдають по Україні ударів гіперзвуковими ракетами "Кинджал".

Зараз ви читаєте новину «Розвідка опублікувала список росіян, які завдають ударів по Україні крилатими ракетами». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути