середа, 20 серпня 2008 18:20

Росія залишиться гарантом безпеки в Південній Осетії та Абхазії

Росія, як гарант безпеки народів Кавказу, продовжить пошук ефективних заходів, направлених на спокій в Південній Осетії та Абхазії. Про те заявив сьогодні статс-секретар, заступник міністра закордонних справ Росії Григорій Карасін на зустрічі з главами дипломатичних місій латиноамериканських країн, акредитованими в Москві. Посли були детально проінформовані про причини, хронологію та наслідки агресії Грузії проти Південної Осетії, повідомили на Смоленській площі.

Карасін зазначив, що віроломний напад грузинських військ 8 серпня на Цхінвалі та російських миротворців, які знаходяться там, змусив Росію використовувати право на самооборону і провести операцію з примусу грузинської сторони до миру. "В даний час ця операція завершена, почато вивід російських військ", - підтвердив дипломат, повідомляє ИТАР-ТАСС.

Зараз ви читаєте новину «Росія залишиться гарантом безпеки в Південній Осетії та Абхазії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути