Середа, 27 серпня 2008 08:19

Росія реагуватиме на ПРО в Європі "військовим чином" - Медведєв

Росія реагуватиме на ПРО в Європі "військовим чином" - Медведєв
Президент Росії Дмитро Медведєв заявив, що Росія реагуватиме військовим способом на розміщення об"єктів ПРО США в Чехії та Польщі.

"Ці ракети знаходяться поряд з нашим кордоном і представляють для нас загрозу, це абсолютно точно. Отже це, звичайно, створює додаткову напруженість. Нам доведеться на неї якось реагувати, реагувати, звісно, військовим чином", - сказав Медведєв в інтерв"ю телеканалу "Аль-Джазіра" у вівторок в Сочі. Він висловив думку, що НАТО це розуміє.

Медведєв сказав, що Росія негативно ставиться до перспективи надання Грузії та Україні плану по прийому в НАТО. "Якщо рішення про надання плану про членство буде ухвалено, то нас це жодною мірою не радуватиме", - сказав президент РФ. При цьому він додав: "Це справа, врешті-решт, НАТО".

Якщо Росія та НАТО скажуть один одному "до побачення", трагедії не станеться, заявив президент Росії Дмитро Медведєв.

"Ми з НАТО прагнули розвивати партнерські відносини, НАТО останнім часом намагаються їх переглянути", - підкреслив Медведєв в інтерв"ю телеканалу "Аль-Джазіра" у вівторок в Сочі.

"Я вчора сказав: хочуть переглянути - хай переглядають. Можна один одному і до побачення сказати, трагедії не станеться", - підкреслив президент, повідомляє Подробности.

Зараз ви читаєте новину «Росія реагуватиме на ПРО в Європі "військовим чином" - Медведєв». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода