Ексклюзиви
Вівторок, 12 серпня 2008 13:01

Росія: "На територію Грузії наші війська не входили"

Війська Росії в ході операції з примусу Грузії до миру на територію цієї країни не входили. Про це заявив на брифінгу заступник начальника Генерального штабу Озброєних сил РФ Анатолій Ноговіцин. При цьому він відзначив, що в рамках здійснення миротворчої операції російська сторона залишає "за собою право завдавати ударів за допомогою артилерії і авіації по позиціях на території Грузії - це міра попередження".

Відповідаючи на питання журналістів, Анатолій Ноговіцин підкреслив, що "російські війська в Горі не входили". "Прицільного вогню по місту не ведемо", - також сказав заступник начальника Генштабу.

Торкаючись ситуації в Абхазії, представник Генштабу відзначив, що "там все йде безконфліктно". "Поліцейські сили Грузії здають зброю, яку їм було видано порушуючи діючі домовленості", - сказав Анатолій Ноговіцин.

Він пояснив, що порушення полягало в обладнанні поліцейських сил Грузії, що діють в зоні грузино-абхазського конфлікту, важчим озброєнням, хоча їх штатною зброєю є пістолет Макарова, повідомляє РБК.

Зараз ви читаєте новину «Росія: "На територію Грузії наші війська не входили"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода