- Говорити про фінансову допомогу сьогодні не доводиться. Ми взаємодіємо з фахівцями, консультуємося, ділимося інтелектуальною, а не матеріальною власністю, - сказав Пуліковський.
Зараз у Києві проходить зустріч представників Комітету з питань ядерного регулювання України і Федеральної служби з технологічного і атомного нагляду Росії. Колеги обговорюють програму співпраці на 2007 рік, а також удосконалення законодавства обох країн з питань ядерної і радіаційної безпеки. Керівник комітету з питань ядерного регулювання України Олена Миколайчук говорить, що більшість контрактів з іноземними компаніями не виконані. Причини різні: зарубіжні партнери не дотримуються термінів або підвищують вартість своїх послуг.
- На жаль, у нас провальними виявилися всі об"єкти на майданчику Чорнобильської АЕС. СВЯП-2 (сховище відходів ядерного палива), яке мало запрацювати в 2003-му, потім в липні 2005-м, зараз не працює, а ми стоїмо перед проблемою, що треба міняти проект, міняти комплексну модернізацію, - розповіла Миколайчук.
З 2002 року між Росією і Україною діє Угода про обмін інформацією і співпрацю у сфері регулювання безпеки у використанні мирного атома, повідомляє Новий Регіон.
Коментарі