Вівторок, 12 серпня 2008 14:20

Росія хоче ослабити військовий потенціал Грузії

В результаті операції з примусу до миру військовий потенціал Грузії повинен бути серйозно ослаблений, вважає заступник начальника Генштабу РФ генерал-полковник Анатолій Ноговіцин.

"Головний із тих заходів, які зараз досягаються, це ослабити військовий потенціал агресора до рівня, що не дозволяє навіть подумати про те, щоб повторити свої спроби знову напасти на ту або іншу територію", - сказав Анатолій Ноговіцин.

За його словами, саме так діяли з агресором після Першої і Другої світових воєн.

"Це - світова практика. Напевно, в даному випадку вона необхідна і по відношенню до Грузії. Це моя думку як людини військової", - сказав Анатолій Ноговіцин.

Він звернув увагу журналістів на те, що операція, яку проводили грузинські Збройні сили в Південній Осетії, мала символічну назву.

"Операція називалася "Чисте поле". Як мовиться, коментарі зайві. Можна було б назвати і випалене поле", - сказав генерал.

За його словами, операція по вторгненню до Південної Осетії ретельно зрежисованаа і відрепетирувана грузинською стороною, зокрема в ході спільних із США військових навчань.

"В ході учень, які проводили грузинські Збройні сили, відпрацьовувалися елементи бойового злагодження по виконанню завдань вторгнення", - сказав він.

"Це - напрацьовані прийоми, "хороша" заготовка", - додав генерал.

За його словами, грузинська сторона не чекала, що зустріне такий запеклий опір з боку російського миротворчого контингенту, повідомляє Інтерфакс.

Зараз ви читаєте новину «Росія хоче ослабити військовий потенціал Грузії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода