Вівторок, 02 вересня 2008 16:39

Росія готує відповідь кораблям НАТО в Чорному морі

Росія дасть відповідь на присутність кораблів НАТО в Чорному морі. Таку заяву зробив сьогодні прем"єр-міністр РФ Володимир Путін в бесіді з журналістами в Ташкенті.

За його словами, якщо мова йде про наданні гуманітарної допомоги одній зі сторін конфлікту, то надавати її необхідно населенню Південної Осетії. "Не дуже зрозуміло в зв"язку з цим, що американські кораблі роблять біля грузинських берегів", - відмітив він.

Крім того, Володимир Путін заявив, що вважає незрозумілим, чому гуманітарну допомогу необхідно доставляти на військових кораблях, "озброєних новітніми ракетними системами".

"Наша реакція буде спокійною, без всяких істерик, але відповідь, звичайно, буде дан", - заявив прем"єр РФ.

22 серпня кораблі НАТО увійшли до акваторії Чорного моря для забезпечення проведення гуманітарної акції по доставці вантажів Грузії.

У російському Генштабі заявили, що присутність кораблів НАТО загострює ситуацію в акваторії Чорного моря.

Біля берегів Грузії загін натівські кораблі зустрічав Чорноморський флот Росії.

Серед кораблів був і флагман ЧФ - ракетний крейсер "Москва", який увечері 25 серпня покинув порт Севастополя.

1 вересня один з групи натівських кораблів, що знаходилися біля берегів Грузії, по дорозі на місце постійного базування зайшов в порт Севастополя, повідомляє Подробности.

Зараз ви читаєте новину «Росія готує відповідь кораблям НАТО в Чорному морі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода