Субота, 23 серпня 2008 12:33

Російський Генштаб звинуватив Грузію в підготовці до нового конфлікту

Російський Генштаб звинуватив Грузію в підготовці до нового конфлікту
Тбілісі готується до нових озброєних дій і провокацій в зоні грузино-осетинского конфлікту, заявив заступник начальника Генштабу ОС Росії генерал-полковник Анатолій Ноговіцин.

"Військові частини зосереджуються в центральній частині республіки і здійснюють підготовку до подальших дій. З метою підготовки озброєної акції в зоні конфлікту співробітниками спецслужб Грузії створюються тайники із запасами засобів, зокрема для здійснення диверсійних акцій на території Південної Осетії та прикордонних з нею районів", - сказав Ноговіцин в суботу.

"Потенціал грузинських озброєних сил відновлюється тільки для повторної агресії. Ніхто Грузії в цьому регіоні не загрожує. Проте в прагненні за всяку ціну вирішити територіальну проблему фактично заявлено про підготовку до третього конфлікту - двох їм мало", - заявив Ноговіцин на прес-конференції в Москві, повідомляє РИА "Новости".

Зараз ви читаєте новину «Російський Генштаб звинуватив Грузію в підготовці до нового конфлікту». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода