Ексклюзиви
Четвер, 11 вересня 2008 11:18

"Південна Осетія має намір увійти до складу Росії" - Кокойти

"Південна Осетія має намір увійти до складу Росії" - Кокойти
"Ми увійдемо до складу РФ і не збираємося робити незалежну Осетію", - сказав Кокойти на зустрічі з учасниками міжнародного дискусійного клубу "Валдай".

За його словами, Південна Осетія має намір об"єднатися з Північною Осетією, повідомляє РІА Новости.

Кокойти розповів, що Захід обіцяв визнати незалежність Цхівалі, у разі створення незалежної Осетії, що складається з Південної і входить до складу Росії Північної.

"Нам пропонували західні експерти, політологи, щоб ми вмовили Північну Осетію вийти з складу Росії. Нам обіцяли визнання раніше, ніж Косово", - сказав Кокойти.

Разом з тим, президент не відповів на питання іноземного журналіста, скільки може продовжитися незалежність Південної Осетії, але він заявив, що найголовніше для Північної і Південної Осетії є відновлення історичної справедливості.

"Це більше гуманітарна, ніж політична проблема", - додав президент, відзначивши, що об"єднання Південної і Північної Осетії - єдина можливість зберегтися як етнос.

"Я був би дуже радий, якщо ми будемо у складі Росії", - сказав Кокойти.

Зараз ви читаєте новину «"Південна Осетія має намір увійти до складу Росії" - Кокойти». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі