Ексклюзиви
Пʼятниця, 12 жовтня 2007 11:05

Путін зустрічається з Райс і Гейтсом

Володимир Путін зустрічається з учасниками російсько-американських консультацій з проблематики стратегічної безпеки. Сьогодні починаються консультації у форматі "2+2" за участю голів зовнішньополітичних відомств Сергія Лаврова і Кондолізи Райс і міністрів оборони Анатолія Сердюкова і Роберта Гейтса.

Головним спірним питанням у сфері стратегічної безпеки для Росії і США є плани Вашингтона з розміщення елементів національної ПРО в Європі. США мають намір розмістити радар у Чехії та протиракети в Польщі, мотивуючи це загрозою з боку Ірану. Москва вважає аргументи США непереконливими і розцінює розміщення елементів протиракетної оборони поблизу російського кордону як загрозу своїй національній безпеці.

Крім ПРО будуть розглянуті питання подальшого режиму скорочення стратегічних наступальних озброєнь після закінчення дії Договору СНВ-1. Як очікується, сторони також розглянуть ситуацію навколо адаптованого Договору про звичайні збройні сили в Європі, повідомляє РИА "Новости".

Зараз ви читаєте новину «Путін зустрічається з Райс і Гейтсом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода