Пʼятниця, 04 квітня 2008 16:32

Путін: "НАТО біля наших кордонів буде сприйнятий, як загроза"

Російський президент заявив, що Москва більше не задовольниться заявами про те, що розширення альянсу не направлене проти неї.

Наближення НАТО до кордонів Росії буде сприйнято як пряма загроза безпеці РФ, заявив Володимир Путін.

Розширення НАТО, що "продовжується, створення військової інфраструктури на території нових членів, криза навколо ДОВСЄ, Косово, плани розміщення в Європі елементів ПРО США, - все це не працює на зміцнення передбаченості і довіри в нашій співпраці, і зовсім не сприяє його переходу до нової якості", - підкреслив Путін на прес-конференції після ради Росія-НАТО в п"ятницю в Бухаресті.

"Поява на наших кордонах могутнього військового блоку, дії членів якого регулюється зокрема статтею 5 Вашингтонського договору, буде сприйнята в Росії як пряма загроза безпеці нашої країни", - сказав президент Росії.

При цьому Путін додав, що заяви про те, що цей процес не направлений проти Росії, "нас задовольнити не можуть", передає РІА Новини.

Зараз ви читаєте новину «Путін: "НАТО біля наших кордонів буде сприйнятий, як загроза"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода