Пʼятниця, 04 квітня 2008 16:40

Путін приправив вступ України в НАТО словом "брєд"

Путін приправив вступ України в НАТО словом "брєд"
Президент РФ Володимир Путін назвав "брєдом" твердження про те, що розширення НАТО автоматично означає і розширення демократичного простору в Європі.

"Думаю, що теза про демократичну роль НАТО сильно перебільшена", - сказав Путін на прес-конференції в п"ятницю в Бухаресті.

Як підкреслив президент РФ, "вступ до НАТО, на жаль, не призводить до автоматичної демократизації тієї чи іншої країни, це не автоматичний демократизатор".

"От Україна. Її прийняли б учора в НАТО - вона стала би демократією. А сьогодні вона що, не демократія? Що за брєд!" - помітив Путин.

Він також нагадав про ситуації в країнах Балтії, що уже вступили в НАТО.

"У Латвії сотні тисяч негромадян. Такий стан, ми знаємо про це, засуджується міжнародними правозахисними організаціями. Це - очевидно недемократичний стан суспільства. Але вступ у НАТО нічого для цих сотень тисяч людей не змінив", - підкреслив Путін.

У зв"язку з цим президент РФ відзначив, що для нього теза про демократичну роль НАТО - "це дуже дивна теза".

"Вдумайтеся, як це звучить. Якщо та чи інша країна є членом НАТО, то вона претендує на те, щоб вважатися демократичною, а якщо ні - значить недемократичної", - відзначив Путін, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Зараз ви читаєте новину «Путін приправив вступ України в НАТО словом "брєд"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода