Російські загарбники, які перебувають в Україні, просять надіслати їм гуманітарну допомогу та молитися за них.
Перехоплену розмову оприлюднив радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко в YouTube-каналі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Безработица, бардак, разруха" - у мордорі почали називати Путіна і ко "п*расами"
"- Моя дружина вчора з батьками гуманітарну допомогу відправляли. Може, ви чули, не чули? Продукти для нас. Вам потрібно зв'язатися з 239-м полком. Там у них є бесіда, про нас вся інформація.
Там такі пікети влаштовують у Тікеркулі. Мітинги. Бо нас обманом відправили сюди. Моліться. Все буде добре.
- Ми молимося. Ми молимося за вас. Ми дуже чекаємо на вас. Ви поверніться тільки живими", - відповів жіночий голос.
Росіянкам не виплачують компенсацію за вбитих чоловіків.
Дружина одного з російських окупантів закликала його не брати харчі в українців. Натякає, що вони можуть бути отруйні.




















Коментарі
1