Ексклюзиви
Вівторок, 25 грудня 2007 10:24

Про Ейнштейна вперше знімуть фільм

 Як повідомляє компанія Hero Pictures International, вона придбала ексклюзивні права на біографію Альберта Ейнштейна "Private Lives of Albert Einstein" ("Приватні життя Альберта Ейнштейна". Мета придбання – постановка фільму про життя великого ученого.

Автори біографії, що вийшла 1994 р., – відомі журналісти Роджер Хайфілд і Пол Картер. За оцінками деяких критиків, у цій книзі Альберт Ейнштейн описаний як не дуже приємна людина - особливо в особистому житті.

Сценарій для фільму за мотивами книги пише Рон Басс, сценарист і кінопродюсер, автор сценарію фільму "Людина дощу". Рон Басс заявив: "Завдяки фільму геній, уява, відкриття, драма і краса життя Альберта Ейнштейна стануть нам ближче. Я з нетерпінням чекаю моменту, коли зможу віддати сценарій студії". Це подія поки затримується через страйк Гільдії письменників Америки.

Компанія Hero Pictures International базується в Голівуді, фінансується групою інвесторів з Іспанії, повідомляє ТОРnews.

Зараз ви читаєте новину «Про Ейнштейна вперше знімуть фільм». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода