"Ну, п***ець, б**ть": футболіст вилаявся в прямому ефірі під час промови Путіна

Футболіст вилаявся в студії прямого ефіру під час відповіді Путіна на питання. Фото: riafan.ru

Футболіст Артем Дзюба вилаявся в прямому ефірі, коли був у студії в Росії. Відбувалася прес-конференція, на якій Путін відповідав на питання населення.

Власник Youtube каналу "Щоденник хача" Аміран Сардаров запитав про суверенність інтернету. А перед відповіддю президента зробив рекламу свого закладу, пише obozrevatel.

"У мене найсмачніша шаурма в Москві, я вас запрошую", - сказав він.

Камера повернулася до Артема Дзюби в той момент, коли він сказав лайливу репліку актору Олександру Петрову.

Форвард "Зеніту" Артем Дзюба і голкіпер команди Юрій Лодигін побилися в роздягальні після гостьового матчу 15-го туру російської прем'єр-ліги із "Краснодаром" (1:2).

На 86-й хвилині зустрічі точний удар Дзюби вивів санкт-петербурзьку команду вперед у рахунку, проте господарі поля на другій і четвертій компенсованих хвилинах забили 2 голи і здобули вольову перемогу.

Зараз ви читаєте новину «"Ну, п***ець, б**ть": футболіст вилаявся в прямому ефірі під час промови Путіна». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua