вівторок, 01 травня 2018 10:05

Норвежець намагався на пластикових бочках перетнути український кордон

Норвежець намагався на пластикових бочках перетнути український кордон
Норвежець намагався переплести кордон України на бочках Фото: Держприкордонслужба України

Українські прикордонники затримали громадянина Норвегії, який намагався перетнути кордон з Румунією по річці Дунай.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Норвежець намагався переплисти річку на двох пластикових бочках. Чоловік пояснив прикордонникам, що намагався потрапити до Румунії та інших країн Євросоюзу, щоб потім подорожувати в Африку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Трухановому острові знайшли відро з гранатами

Під час перевірки документів затриманого з'ясувалося, що він перевищив терміни перебування на території України. Крім того, прикордонники виявили у норвежця 128 таблеток з наркотичною речовиною, більше 14 тисяч гривень, шість гаджетів і шість одиниць біжутерії.

Прикордонники повідомили про затриманого норвежця до відповідних органів.

На прикордонному пункті пропуску "Краковець" співробітники ДПСУ зупинили автомобіль "Рено" польської реєстрації під керуванням громадянки Польщі. Для проходження контролю жінка обрала смугу руху "зелений коридор". Однак перетнути кордон їй не вдалося. Під час прикордонного контролю спрацювала база даних Інтерполу. Виявилося, що автомобіль був викрадений ще в 2007 році на території Швейцарії.

Зараз ви читаєте новину «Норвежець намагався на пластикових бочках перетнути український кордон». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути