Пʼятниця, 10 вересня 2010 16:41

Німці бояться майбутнього - опитування

Німці бояться майбутнього - опитування
Усе більше мешканців ФРН відчувають страх перед майбутнім, написала німецька газета Süddeutsche Zeitung з посиланням на дані щорічного опитування громадської думки, проведеного німецьким Центром дослідження споживання.

Зокрема, більшість німців відчувають страх перед підвищенням цін на продукти широкого вжитку (68% респондентів) у Німеччині, а також економічним спадом (67% опитаних).

Разом з тим, після низки екологічних катастроф у світі, таких як розлив нафти в Мексиканській затоці, повені в Пакистані та Китаї, мещканці ФРН стали сильніше боятися природних лих (64%).

У порівнянні з 2009 роком, дещо знизився страх перед безробіттям, але він як і раніше залишається високим (61%).

Крім того, багато німців бояться важких захворювань (57%), терористичних актів (52%), а також війни, в яку може бути залучена ФРН (42%).

Тим часом, лише 29% опитаних відчувають страх перед кримінальною злочинністю.

В опитуванні взяли участь 2500 чоловік у віці від 14 років, повідомляє газета.

Нагадаємо, раніше газета The Financial Times написала про те, що "майбутнє України тепер виглядає трохи менш похмурим - не дивлячись на те, що воно більше не "помаранчевий". На думку автора статті це пов"язано з політичною стабільністю.

Інтерфакс

Зараз ви читаєте новину «Німці бояться майбутнього - опитування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода