Середа, 27 серпня 2008 15:22

НАТО вимагає від Росії відмінити рішення щодо Абхазії і Південної Осетії

НАТО вимагає від Росії відмінити рішення щодо Абхазії і Південної Осетії
Північноатлантичний альянс вимагає від Росії відмінити вирішення з приводу визнання незалежності Південної Осетії і Абхазії. У заяві, оприлюдненій 27 серпня, мовиться, що члени НАТО засуджують дії Росії і закликають російські власті поважати територіальну цілісність Грузії.

"Дії Росії поставили під сумнів прихильність Москви до світу і стабільність на Кавказі. Стабільність і безпека Грузії важливі для Північноатлантичного альянсу", - мовиться в заяві НАТО.

Росія офіційно визнала незалежність Південної Осетії і Абхазії 26 серпня. Рішення російського президента зустріло різку критику з боку США, Франції, Британії і інших західних країн.

У свою чергу, південноосетинське керівництво звинувачує багато критиків Кремля, зокрема - США, Україну і Францію - в причетності до геноциду жителів Південної Осетії під час війни з Грузією в серпні 2008 року. За словами президента республіки Едуарда Кокойти, саме ці країни надавали військову допомогу Грузії і фактично допомагали їй готуватися до агресії. У зв"язку з цим Кокойти заявив, що не прийме від цих країн гуманітарну допомогу, повідомляє Лента.ru.

Зараз ви читаєте новину «НАТО вимагає від Росії відмінити рішення щодо Абхазії і Південної Осетії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода