Ексклюзиви
середа, 01 квітня 2020 15:01

НАТО узгоджує допомогу Україні та Грузії

НАТО узгоджує допомогу Україні та Грузії
У НАТО думають про допомогу Україні та Грузії. Фото: pixabay.com

Міністри закордонних справ країн НАТО в режимі телеконференції 2 квітня обговорять новий пакет допомоги для України та Грузії.

Про це заявив генеральний секретар Альянсу Єнс Столтенберг, повідомляє Укрінформ.

Новий пакет допомоги має на меті зміцнення політичної та практичної підтримки країнами НАТО своїх важливих партнерів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Маємо зрозуміти, що НАТО – це безпека, а Євросоюз - добробут

"Як я очікую, міністри погодять новий пакет допомоги для Грузії й України для подальшого зміцнення нашого партнерства, включаючи проведення спільних навчань у Чорноморському регіоні, який має стратегічну важливість для НАТО", – сказав Столтенберг.

Збройні сили України просили міжнародної допомоги в Євроатлантичного координаційного центру реагування на природні лиха та катастрофи (EADRCC).

Зараз ви читаєте новину «НАТО узгоджує допомогу Україні та Грузії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

13.12.2013 23:15:29lutich91.219.220.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Випускайте Тимошенко,щоб була-противага Януковичу,хай президент підпише усім-амністію,та-розходтеся,Новий Рік і Різдво-на носі.Хай очолить-УРЯД,бо ці-не потягнуть а за 2 роки-вибори...А ну-баби,яким подобається, що мужики- б"ються і обрали Януковича,бо- гарний мужчина.Згадайте-при кому почалися виплати-вагітним?Чи американці бояться,що ВОНА-повикидає їхні вишки,бо платять,як вона казала-...Україні менше чим у Африці а землю-засирають...А ці-не хотять Тимошенко,бо заткне їх за пояс,бо-розумна жінка.Чому за круглим столом не звучало-СВОБОДУ ТИМОШЕНКО,нащо делегували туди- ЖИДА та ДИТЯ КДБ?ЖИДИ та КДБ,закапустять-ЛЮБУ СПРАВУ.ТИМОШЕНКО-на господарство а Тягнибока-за 2 роки у президенти.Буде у Неньки-власний ТТ

13.12.2013 23:15:20lutich91.219.220.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

не слухайте-усяких андресів,бо вони спочатку поділят схід і захід а потім-галичину з волинню,потім лемків з вуйками і татар з євреями,бо єврейське НКВС тому й виселяло татар що хотіло зробити у Криму-Єврейську Республіку.А потім,як не буде кому-майданити буде-віссо морго і бидло у стойло.Циганські пастори-швидко заведуть у рабство.Забули довоєнний розстріл демонстрантів у Дрогобичі,європейцями-австріяками?Хай краще ЛЯХИ-вернуть Холмщину,чи вони-не знають такого слова-повертати?Не дамо ділити-БОГОМ ДАНУ НАМ ЗЕМЛЮ,СЛАВА УКРАЇНІ!

13.12.2013 21:33:00Власко5.58.67.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

4 тисячі добровольців, котрі вже зараз готові захищати українську революцію від риго-кацапських фашистів. А чи уявляє янучара, скільки десятків тисяч українських добровольців візьме до рук зброю, якщо на майдані проллється кров революціонерів і зек намагатиметься узурпувати владу в країні? Це буде нова УПА, котра не щадитиме синьозадих ворогів української держави ( як не щадила стара УПА комуно-кацапських окупантів). Мєнтів, суддів, прокурорів,членів ПР і їхні сім'ї - в полон не брати, а судити військово-польовим судом до розстрілу.

13.12.2013 21:23:13Kovalchuk Kovalchuk Nikolay95.32.50.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Прошу прощения у форумчан. Столько времени зря потрачено, сорвался даже не раз... Буду вежлив и политкорректен..Извините за то что вступил в дебаты с этим... не знаю как назвать...
Вечер безнадежно испорчен...

13.12.2013 19:59:53Запорожець92.113.26.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Модер, що ти там робиш і куди дивишся?

13.12.2013 18:19:52dzu25155178.159.123.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Відмова регіональної влади від підписання угоди про асоціацію з ЄС ще раз підтвердила думку про те, що ця влада немає нічого спільного з нашим українським народом, який прагне жити у союзі з цивілізованими країнами світу , а не з божевільною паРащею, яка живе у середньовіччі і нехтує всі закони цивілізованого світу!

13.12.2013 19:24:22Kovalchuk Kovalchuk Nikolay95.32.50.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

...

13.12.2013 18:18:11dzu25155178.159.123.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Як би не закінчилася історія з так званою "євроінтеграцією" ясно одне, що кацапо-монголам на Україні прийшов гаплик - більше їм ніхто і ніколи не повірить і на чергових виборах наш народ скаже своє рішуче слово. І упаси Боже регіоналів знову сфальшувати вибори і вчинити так, як це було у 2010 році - такого більше не буде. Але якщо кацапо-монголи все ж таки спробують нас надурити, то вони дуже міцно пошкодують - ми не перед чим не зупинимось і проллємо стільки крові, що вони раз і назавжди зрозуміють , що більше вони над нами знущатися не будуть. Наше гасло - Батьківщина або смерть стане реальністю!

13.12.2013 19:18:42Kovalchuk Kovalchuk Nikolay95.32.50.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

не, не полудурок... зовсим дурень. КРУГЛЕЙШИЙ ДЕБИЛОИД, "УКР"- тот самый, от которого обезъяны произошли... ЛЯХОВСКИЙ ВЕЧНЫЙ ЖИД... Ёпть!!!

13.12.2013 18:17:35dzu25155178.159.123.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Щоб перемогти треба кацапо-монголам пустити кров - от тоді вони зрозуміють що з українцями не можна гратися і хай вони йдуть геть з нашої землі, бо їх батьківщина це тайга, комахи та ведмеді - хай їм грець. Якщо вони цього не зрозуміють то дуже пошкодують, що вони з'явилися на нашої землі!

13.12.2013 19:16:26Kovalchuk Kovalchuk Nikolay95.32.50.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Полудурок...

13.12.2013 18:16:46dzu25155178.159.123.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ніколи свободу ні один народ не отримував на " блюдечке с голубой каемочкой" - завжди свобода здобувалась великими жертвами та великою кров'ю, так що нам треба бути до всього готовими! От тут нам як раз і пригодиться досвід боротьби за свободу нашого народу загонів ОУН- УПА. І я думаю, що скоро з'явиться людина на кшталт Степана Бандери чи Романа Шухевича, яка поведе наш народ на новий бій за нашу волю, честь та гідність.

13.12.2013 19:23:15Kovalchuk Kovalchuk Nikolay95.32.50.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Непременно придет кто-нибудь... И БУДЕШ, падлюка, на гиляке висеть, прощения у всей УКРАИНСКОЙ НАЦИИ просить за слова свои богомеркие, сволочь Католическая! Только не на проводах, как ты СВОИХ братов (У ТЕБЯ Ж КРОВЬ ЖИДО-ПОЛЯЦКАЯ!)- жидов та поляков вешал, а на колючке, за мошонку тварь!

13.12.2013 18:15:54dzu25155178.159.123.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Слава великої Польщі, яка як справжній друг підтримує Україну у ці скрутні часи, коли наша зрадницька влада намагається продати наш народ, як кріпаків, кацапо-монголам, які згодні сьогодні заплатити будь-які гроші лише тільки б Україна залишилася під впливом скаженої паРаші, яка гнобила і буде гнобити наш народ, доки він не прокинеться і не змете кацапських негідників з нашої благословенної землі!

13.12.2013 19:14:35Kovalchuk Kovalchuk Nikolay95.32.50.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

ПОЛЬСКАЯ ПОСУДОМОЙКА! КАКОЙ ТЫ НА ХЕР НАЦИОНАЛИСТ? Уйёбище РАГУЛЬСКОЕ!!!

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути