За попередніми даними, серед пасажирів зниклого літака Air France українців не було.
Про це повідомили у прес-службі Міністерства закордонних справ України.
У повідомленні нагадується, що вчора після зльоту з аеропорту "Гальау", Ріо-де-Жанейро (Бразилія) з екранів радарів авіаційної служби зник аеробус А330-200 авіакомпанії Air France, що виконував рейс AF447, Ріо-де-Жанейро-Париж
В аеропорт призначення літак не прибув. На зазначений рейс зареєструвалися 216 пасажирів (126 чоловіків, 82 жінки та 8 дітей), 12 членів екіпажу.
Авіакомпанія Air France надала номери телефонів, за якими можна отримати додаткову інформацію щодо пасажирів, які перебували на літаку, рейс AF 447: Бразилія – 0800 881 2020, Франція – 0800 800 812, інші країни + 33 157021055.
За попередніми даними Посольства України у Франції, яке посилається на кризовий центр МЗС Франції, серед пасажирів зниклого літака громадян України не виявлено.
Водночас Національна агенція цивільної авіації Бразилії та Федеральна поліція поки що не надають офіційної інформації щодо повного переліку пасажирів рейсу AF447 та наголошують, що розповсюджені в електронних і друкованих мас-медіа переліки є неофіційним та отримані через непідтверджені журналістські джерела в авіакомпанії.
До цих пір невідомою залишається доля громадян Бразилії (58), Німеччини (26), Італії, Китаю (по 9), Швейцарії (6), Великої Британії, Лівану (по 5), Угорщини (4), Ірландії, Норвегії, Словаччини (по 3), Іспанії, Марокко, Польщі, США (по 2), Росії, Австрії, Аргентини, Бельгії, Гамбії, Нідерландів, Данії, Ісландії, Канади, Румунії, Туреччини, Філіппін, Хорватії, Швеції, Естонії, ПАР.
Велика кількість представників різних країн пояснюється тим, що багато хто з них мав намір зробити в Парижі пересадку.
Серед пасажирів зниклого літака - президент філіалу французької компанії Michelin в Південній Америці Луїс Роберту Анастасіу, 26-річний принц Педру Луїс ді Орлеанс і Браганса, нащадок імператора Бразилії Педру Другого.
Тим часом родичі пасажирів зниклого A330-200 у понеділок прибули до міжнародного аеропорту Ріо-де-Жанейро імені Тома Жобіма в очікуванні нової інформації про долю своїх близьких. Багатьом з них надається психологічна допомога.
Авіакомпанія Air France спільно з Національним агентством цивільної авіації Бразилії (Anac) відкрили центри допомоги в аеропорту і в одному з готелів Ріо, а також телефони гарячої лінії, за якими родичі пасажирів можуть одержати інформацію про рейс. У паризькому аеропорту "Руассі-Шарль де Голль", куди повинен був прилетіти зниклий рейс, також створено антикризовий штаб. Туди прибув президент Франції Ніколя Саркозі, а також міністри транспорту і розвитку Домінік Бассеро і Жан-Луї Борлоо.
За матеріалами УНІАН, Newsru.com
Коментарі