Ексклюзиви
вівторок, 20 квітня 2010 18:45

МЗС допоможе українцям продовжити візи в країнах ЄС

МЗС допоможе українцям продовжити візи в країнах ЄС

МЗС України доручило українським дипломатичним представництвам у країнах Європейського Союзу сприяти продовженню віз громадянам України, які через виверження вулкана Ейяф"яллайекюль не можуть вилетіти на батьківщину.

Про це повідомили в Міністерстві закордонних справ України.

МЗС нагадує про прийняття Європейською комісією рішення рекомендувати країнам ЄС полегшити візові вимоги для громадян у зв"язку з виверженням вулкана.

Згідно з рішенням, Єврокомісія рекомендує ЄС надати можливість перебувати на території Шенгенського простору до відновлення авіаційного сполучення без необхідності продовження візи власникам короткострокових шенгенських віз з терміном дії до 15 квітня.

При цьому рекомендується не розглядати таких громадян як таких, що порушили термін перебування на території Шенгенської зони.

При цьому в МЗС наголосили, що рішення Єврокомісії носить рекомендаційний характер і кожна країна має право прийняти відповідне рішення самостійно. У зв"язку з цим МЗС доручило дипустановам провести необхідну роботу для забезпечення позитивного рішення цього питання на користь українських громадян.

Крім того, Єврокомісія рекомендує оформляти візи безкоштовно особам, які не планували перетинати територію країн-членів ЄС, але були змушені це зробити, на зовнішніх кордонах ЄС і не наполягати на тому, щоб такі громадяни мали медичну страховку.

Зокрема, ця рекомендація стосується осіб, які не можуть повернутися до країни проживання літаком і бажають скористатися для цього наземним транспортом, а також тих, хто планував здійснити поїздку через транзитні зони аеропортів Шенгенського простору, але змушені покинути аеропорт і шукати собі житло на період до відкриття повітряного простору.

Нагадаємо, найбільшим туроператорам, які працюють за такими напрямами, як Туреччина, Єгипет і Ізраїль, вдалося домовитися про продовження проживання для українських туристів.

Водночас, Міністерство транспорту повідомило, що всі українські аеропорти працюють у штатному режимі, беруть і дають дозвіл на виліт повітряних суден.

Зараз ви читаєте новину «МЗС допоможе українцям продовжити візи в країнах ЄС». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

29.04.2013 18:46:57Ой+95.134.252.--
  • 23+
  • 0-
  • Відповісти

Великі міста давали більше комфорту, більше можливостей, але коли ідея оволодіває масами вона дає протилежні результати. От і маємо мільйони киян та "понаїхавших" які щодня тратять декілька годин тільки на добирання в горомадському транспорті за зарплату нічим не кращу ніж десь в райцентрі. Причому з чотирьма тис. в Києві приїзжому світить гірша якість життя як на периферії з 2 тис.

30.04.2013 12:09:01Іван91.142.170.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ідея чого?
Є попит і є пропозиція комфортності життя. І людина їде туди де їй комфортно. Фразу "підкорити Київ" придумали місцеві вузьколобі сноби для підкреслення своєї величі. Але собаки гавкають, а караван іде. Скільки б місцеві не верещали про понаїхів, але доки в Києві людям буде комфортніше в Києві ніж в інших містах, вони будуть сюди їхати. Їхати не щоб підкирити, а їхати бо їм тут краще жити.
А з приводу зарплати це дуже обмежене порівняння. По-перше щоб рівняти зарплати треба щоб в провінції була можливість її отримувати. А якщо роботи немає!?
По-друге є ще такі чинники як екогогія, транспорт, зв"язок і т.д. Пошукайте в інтернеті рейтинг міст України і все стане на сової місця.

29.04.2013 16:03:06Олежик188.163.240.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Он действительно молодец! НО, чтобы сделать такой поступок, нужно пройти примерно такой путь как этот молодой парень, т.е. испытав и заказлившись и подучившись жизнью в большом городе. А потом вернувшись морально подготовленным организовывать процесс, именно организовывать и быть его хозяином или одним из них. А если возващаться на ту же наемную работу в относительно небольшой город - то не стоит, лучше тогда уже за рубеж испытывать счастье.

29.04.2013 15:58:01Marina62.182.126.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

по поводу доходов от бильярдного клуба - врет. анриал открыть с нуля клуб и грести 40 тыс в мес

29.04.2013 18:48:34Пуч91.213.149.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Да походу там богатенькие родители еще подкинули, чтоб открыл... не каждому просто так дают 50 штук... мажор, он и в тернополе мажор

29.04.2013 15:59:41выепа62.182.126.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

открыть за 50 тыс грн - ппц. это даже не сарай, это собачья конура...

29.04.2013 15:54:16Камар195.234.70.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Молодец! Вот бы и другие "понаехи" так поступили.

29.04.2013 16:04:43ффф217.66.104.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

если бы другие уехали то киевлянам пришлось бы работать. А не у родителей на шее сидеть

29.04.2013 16:08:59поросёнок Пётр 195.234.70.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

И, заметь, работать не за три копейки, так как никто бы не сбивал уровень зарплат, живя впятером в одной комнате и питаясь передачками "с села".

29.04.2013 17:45:16Іван91.142.170.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ееее, ти неправий, Петрику. Ми не збиваємо, а піднімаємо зарплату (бо треба додатково заробтити на оренду житла теперішнього і на купівлю житла майбутнього).

29.04.2013 17:55:45поросёнок Пётр 195.234.70.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Да кто бы вас тогда нанимал? Я не говорю о высококласных специалистах айтишниках, а о быдломенеджерах, коих наблюдаю в избытке. Готовых работать за 3 тыс. грн. и живущих впятером в однушке.
А про покупку жилья - насмешил. Разве что почку продашь или грохнешь кого.

29.04.2013 18:14:22Іван91.142.170.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Не хочу нікого образити, але цікавий факт. В мене на роботі власники фірми і офісний персонал абсолютно всі понаїхавші, а от прибиральниці і кур'єри кияни. Цікаво чому?

14.09.2013 12:54:31ВладК37.53.180.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Моду пояснити "феномен": "понаехавшие" не мають права програти-змушенi думати i шукати варiанти заробити, тому внутрiшньоi сили в них набагато бiльше.
З приводу нереальностi житла: в своi 30 купив 2к без кредиту,маю 2 невеличких магазини,здаю в оренду КИЯНАМ, працюю директором фiрми.недоступнiсть житла-мiф,все реально.
ППС.Сам не мiсцевий,прибиральниця i курьер теж кияни.

30.04.2013 14:17:00просто Я212.90.171.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Аналогично!!!

29.04.2013 18:07:22Іван91.142.170.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Хохо, так би мовити говорити не мішки вантажити.
Хтось нирки продає а ми з дуржиною в свої 27 і 30 років і зп по 4 тисячі вже майже виплатили за власну квартиру.

29.04.2013 16:02:14Моська93.72.161.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Поддерживаю на 100 %, а то из-за перенаселенности города даже киевляне не могут себе нормальное жилье снять, не то чтоб купить, и живут с родителями....

29.04.2013 16:33:16просто Я212.90.171.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

И как же так получается? Такие бедные несчастные киевляне даже квартиру себе снять не могут нормальную, а люди, которые приехали работают, зарабатывают и живут лучше местных... мне не понятна такая логика... Вы здесь родились и выросли и не смогли....

29.04.2013 17:16:31Хозяин195.234.70.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Сильно хорошо тебе живётся? Подниму ка я тебе аренду ггггг

30.04.2013 14:14:59просто Я212.90.171.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Расслабьтесь... у меня своя :)

30.04.2013 17:09:52абрамович176.37.51.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Влажные мечты. А у меня ламборджини и две яхты.

29.04.2013 15:59:04просто Я212.90.171.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Видно и у Вас всё "не очень" сложилось, если считаете, что кто - то Вам жить мешает... простите конечно...

29.04.2013 16:03:56Marina62.182.126.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

нет, просто зарплаты бы стали чуть выше, город чуть чище, а бычих рож чуть меньше

29.04.2013 16:03:50Камар195.234.70.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Ничего личного. Меньше народа - больше кислорода, и вообще поднимайте свои регионы.

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути